Πέμπτη, 9 Νοεμβρίου 2017

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ




ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΩΡΑ 15:00

                                          ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ-ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
                                            ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
                                        ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
                                           Γ.Σ ΑΛΜΥΡΟΣ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
                                       ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ-ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ
ΒΕΛΟΥΧΙ-ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ
ΡΕΠΟ:ΑΟ ''Η ΘΗΒΑ''

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΒΟΙΩΤΙΑ



ΣΑΒΒΑΤΟ 11-11-2017
Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΩΡΑ 15:00

ΥΠΑΤΟ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΟ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ
ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΩΠΙΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ
ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ
ΔΗΛΕΣΙ-ΑΡΜΑΤΗΛΑΤΗΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ-ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ

Β' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
Α' ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ-ΣΑΒΒΑΤΟ

ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ-ΚΑΣΤΡΟ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12-11-2017 ΩΡΑ 15:00
Α' ΟΜΙΛΟΣ

ΠΑΝΓΕΩΡΓΙΚΟΣ-ΡΗΞΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΠΑΟ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ-ΑΣΚΡΗ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΕΛΙΚΩΝΑΣ-ΠΗΓΑΣΣΟΣ
ΡΕΠΟ:ΠΑΥΛΟ

Β' ΟΜΙΛΟΣ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΔΟΞΑ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ-ΠΑΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΕΩΝΑΣ-ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ ΛΕΥΚΤΡΩΝ
ΛΕΟΝΤΑΡΙ-ΘΕΣΠΙΑΚΟΣ
ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ-ΠΛΑΤΑΙΕΣ
ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ-ΧΩΣΤΙΑ

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΚΥΠΕΛΛΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ











4ος ΓΥΡΟΣ

Α.Ε ΔΗΛΕΣΙ-Α.Ο''Η ΘΗΒΑ''   0-4
ΤΑ ΓΚΟΛ:
ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΤΟ 0-1
ΑΡΚΟΥΔΗΣ ΤΟ 0-2
ΡΙΣΒΑΝΗΣ ΤΟ 0-3
ΝΤΟΣ ΣΑΝΤΟΣ ΤΟ 0-4

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

Κυριακή, 5 Νοεμβρίου 2017

ΙΣΟΠΑΛΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΤΟ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟ



















Ο ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ ΗΡΘΕ ΙΣΟΠΑΛΟΣ 2-2 ΜΕ ΤΟ ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟ.
ΣΤΟ 13' Ο ΤΑΜΠΑΘΑΝΗΣ ΣΟΥΤ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,Η ΜΠΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΟΥΤ.
ΣΤΟ 20' Ο ΤΑΜΠΑΘΑΝΗΣ ΣΟΥΤ ΣΤΟ ΔΟΚΑΡΙ.
ΣΤΟ 33' Ο ΤΑΜΠΑΘΑΝΗΣ ΠΑΛΙ ΣΟΥΤΑΡΕ ΚΑΙ Η ΜΠΑΛΑ ΠΕΡΑΣΕ ΑΟΥΤ.
ΣΤΟ 40' ΣΕΝΤΡΑ ΤΟΥ ΤΣΑΜΟΥΤΑΛΗΚΑΙ Ο ΤΑΜΠΑΘΑΝΗΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΕΚΑΝΕ ΤΟ 1-0.
ΣΤΟ 50' Ο ΜΠΟΤΣΙ ΕΚΑΝΕ ΤΟ 2-0.
ΣΤΟ 60' ΣΕΝΤΡΑ ΣΟΥΤ ΤΟΥ ΜΕΜΑΪ,ΕΔΙΩΞΕ ΜΕ ΓΡΟΘΙΕΣ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ.
ΣΤΟ 70' Ο ΜΕΜΑΪ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΤΟ 2-1.
ΣΤΟ 73' Ο ΜΠΟΤΣΙ ΣΟΥΤΑΡΕ,ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ Ο ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ.
ΣΤΟ 80' Ο ΜΠΟΤΣΙ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΛΑΣΑΡΕ ΤΟ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥ ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ ΣΩΤΗΡΙΑ.
ΣΤΟ 83' ΣΕΝΤΡΑ ΣΟΥΤ ΤΟΥ ΜΠΟΤΣΙ,ΕΔΙΩΞΕ Η ΑΜΥΝΑ ΣΕ ΚΟΡΝΕΡ.
ΣΤΟ 85' Ο ΤΡΙΚΑΛΙΤΗΣ ΣΟΥΤΑΡΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ,ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ Ο ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ.
ΣΤΟ 87' Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΠΛΑΣΑΡΕ ΤΟΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΚΑΙ ΤΟ 2-2.
ΣΤΟ 89' Ο ΚΟΝΤΕΛΕΣ ΑΣΤΟΧΗΣΕ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΠΡΟ ΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ.
ΣΤΟ 90'+2' Ο ΖΑΜΠΡΑΣ ΑΠΟ ΚΟΝΤΑ ΣΟΥΤΑΡΕ,ΑΠΕΚΡΟΥΣΕ Ο ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΤΑΜΠΑΘΑΝΗΣ,ΜΠΟΤΣΙ,ΧΡΥΣΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ,ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ,ΚΟΝΤΕΛΕΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ.
ΕΠΟΠΤΕΣ:κ.ΛΑΜΠΡΟΥ ΚΑΙ κ.ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Ο κ.ΜΑΚΡΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ.
ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΥ ΑΓΩΝΑ:ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΡΟΚΟΥ

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΤΑΣΟΣ ΣΟΒΑΤΖΗΣ
ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ:ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ



ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΈΝΕΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΙΑ ΤΟ ΑΔΙΚΟ ΧΑΜΟ ΤΗΣ ΜΗΤΕΡΑΣ ΤΟΥΣ.

ΤΟΥ ΘΟΔΩΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ(ΠΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ ΚΑΠΑΡΕΛΛΙΟΥ) ΚΑΙ
ΤΟΥ ΧΡΗΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ(ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ)

ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΘΕΙ ΕΝ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΗΣ viotikibala

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Α'ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ



ΑΣΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡ.-ΠΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ
1-0
Α.Ο ΥΠΑΤΟΥ-ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ
7-0
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡ.-ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ
2-2
ΑΡΜΑΤΗΛΑΤΗΣ-ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ
3-1
ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΙΝ.-Α.Ε ΔΗΛΕΣΙ
2-1
ΔΑΦΝΗ ΕΡ.-ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ
2-1
ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤ.-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ.
2-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 05-11-17 ΠΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ Κ.-Α.Ο ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ 7 ΑΓΩΝΕΣ

1. Α.Ο ΥΠΑΤΟΥ                                                21
2. ΠΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ Κ.                                16*
3. ΑΣΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡ.                               16
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡ.                                          14
5. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΙΝ.                                      13
6. ΠΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥ                                        12
7. ΚΙΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤ.                                     10
8. ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ                    9
9. ΔΑΦΝΗ ΕΡ.                                                     9
10. ΑΡΜΑΤΗΛΑΤΗΣ                                         7
11. Α.Ε ΔΗΛΕΣΙ                                                 7
12. ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ                                         7
13. Α.Ο ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ                             6*
14. ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ                                     4
15. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ.                                            3
ΟΙ ΟΜΑΔΕΣ ΜΕ * ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΕΝΑ ΜΑΤΣ ΛΙΓΟΤΕΡΟ

ΕΠΟΜΕΝΗ 8η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ-ΠΑΣ ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ Κ.
ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ-ΔΑΦΝΗ ΕΡ.
Α.Ο ΥΠΑΤΟΥ-ΑΣΑ ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡ.
ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ -ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡ.
Α.Ο ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ-ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ
ΠΑΟ ΚΟΚΚΙΝΟΥΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤ.
ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣ.ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΙΝ.
Α.Ε ΔΗΛΕΣΙ-ΑΡΜΑΤΗΛΑΤΗΣ

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ



ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ Α'ΕΣΚΑΣΕ ΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ-4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ


ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ
89-50
Γ.Σ. ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
49-66
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
74-46
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-Γ.Σ ΙΤΕΑΣ
91-81
ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
89-56
ΜΑΚΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ
72-63

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ ΣΕ 4ης ΑΓΩΝΕΣ

1. ΜΑΛΕΣΙΝΑ                                                  8
2. ΜΑΚΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ                               8
3. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ                                              7
4. Γ.Σ ΙΤΕΑΣ                                                     7
5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ                            6
6. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ                       6
7. ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ                                   6
8. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ                                5
9. Γ.Σ ΑΥΛΙΔΑΣ                                               5
10. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                                      5 
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ                          5
12. ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ                                4

ΕΠΟΜΕΝΗ 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΥΛΛΑΣ ΑΙΔΗΨΟΥ-Γ.Σ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ ΙΣΤΙΑΙΑΣ
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
Γ.Σ ΙΤΕΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ-ΜΑΚΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ

ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ