Πέμπτη, 1 Φεβρουαρίου 2018

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Γ' ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 4ος ΟΜΙΛΟΣ




ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 15:00
18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΟ ΘΗΒΑ-ΝΠΣ ΒΟΛΟΣ
ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ-ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΔΙΣΤΟΜΟΥ
ΒΕΛΟΥΧΙ-ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ
ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ
ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ
ΡΕΠΟ:ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ




ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16:00 ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
17:00 ΧΑΝΙΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΠΕΝΤΕΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΚΑΙ Β' ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ




ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018
Α' ΕΣΚΑΣΕ 14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14:30 ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
15:00 ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
17:30 ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
18:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΑΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ
Β' ΕΣΚΑΣΕ ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ
18:30 ΛΙΜΝΗ-ΧΒΑ
Β' ΟΜΙΛΟΣ 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18:00 ΜΟΥΤΑ-ΚΥΝΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018
Β' ΟΜΙΛΟΣ
16:00 ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ-ΜΠΟΥΚΑΛΗ
18:00 ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ-ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19:00 ΜΩΛΟΣ-ΑΝΑΓ.ΛΑΜΙΑΣ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

ΤΟ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ ΣΤΗΝ ΒΟΙΩΤΙΑ




ΣΑΒΒΑΤΟ 03-02-2018 ΩΡΑ 15:00
Α' ΒΟΙΩΤΙΑΣ 18Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ-ΚΟΚΚΙΝΟ
ΔΗΛΕΣΙ-ΠΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΡΑΧΩΒΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙ-ΠΑΝΑΛΙΑΡΤΟΣ
ΑΡΜΑΤΗΛΑΤΗΣ-ΥΠΑΤΟ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΚΡΑΙΦΝΙΟΥ-ΠΑΜΒΑΓΙΑΚΟΣ
ΚΙΘΑΙΡΩΝΑΣ-ΚΥΠΑΡΙΣΣΟΣ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ
ΕΝΩΣΗ ΑΣΑ-ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΣΩΠΙΑΣ
ΔΑΦΝΗ ΕΡΥΘΡΩΝ-ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ

Β' ΒΟΙΩΤΙΑΣ Β' ΟΜΙΛΟΣ 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΔΟΞΑ ΜΟΥΡΙΚΙΟΥ-ΕΠΑΜ.ΛΕΥΚΤΡΩΝ
ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ-ΠΛΑΤΑΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 04-02-2018 ΩΡΑ 14:00
Α' ΟΜΙΛΟΣ 15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΠΑΟ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ-ΥΨΗΛΑΝΤΗΣ
ΑΣΚΡΗ-ΠΗΓΑΣΣΟΣ
ΠΑΥΛΟ-ΝΙΚΗ ΛΑΦΥΣΤΙΟΥ
ΕΛΙΚΩΝΑΣ-ΚΑΣΤΡΟ
ΟΡΧΟΜΕΝΟΣ-ΡΗΞΗ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΡΕΠΟ:ΠΑΝΓΕΩΡΓΙΚΟΣ
Β' ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΣ ΟΙΝΟΦΥΤΑ-ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
ΕΛΛΟΠΙΑΚΟΣ-ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ
ΛΕΟΝΤΑΡΙ-ΧΩΣΤΙΑ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ

Τετάρτη, 31 Ιανουαρίου 2018

Ο Α.Ο ΥΠΑΤΟΥ ΝΙΚΗΣΕ 2-0 ΤΗΝΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΟΙΝΟΦΥΤΩΝ













ΠΑΡΟΥΣΙΑ 150 ΦΙΛΑΘΛΩΝ(40 ΑΠΟ ΤΑ ΟΙΝΩΦΥΤΑ),ΤΟ ΥΠΑΤΟΝ ΝΙΚΗΣΕ ΔΙΣΚΟΛΑ 
2-0 ΤΑ ΟΙΝΟΦΥΤΑ.
ΣΤΟ 3' Ο ΜΥΝΑΪ ΣΟΥΤ ΣΤΟ ΔΟΚΑΡΙ.
ΣΤΟ 40' ΣΕ ΚΟΡΝΕΡ ΤΟΥ ΚΑΝΤΟΥ,Ο ΔΕΔΕΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΙΑ ΤΟ 1-0.
ΣΤΟ 90'+2' ΣΕΝΤΡΑ ΤΟΥ ΚΑΡΑΪ,Ο ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕ ΓΥΡΙΣΤΟ ΣΟΥΤ ΤΟ 2-0.
ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ:ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ,ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ,ΕΥΘΙΜΙΟΥ ΚΑΙ ΜΥΝΑΪ,ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ,ΤΣΑΤΣΑΡΩΝΗΣ.
ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Ο κ.ΜΙΧΑΪΛΙΔΗΣ.
ΕΠΟΠΤΕΣ:κ.ΘΑΝΟΣ ΚΑΙ κ.ΣΟΦΟΣ.
ΠΑΡΑΤΗΡΗΤΗΣ Ε.Π.Σ.Β.: κ.ΚΟΥΤΣΟΔΗΜΟΣ ΜΠΑΜΠΗΣ.
ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΓΩΝΑ:κ.ΓΑΒΡΙΑΤΟΠΟΥΛΟΣ Γ.

ΦΩΤΟΡΕΠΟΡΤΑΖ:ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΜΑΚΡΗΣ

Κυριακή, 28 Ιανουαρίου 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ Α' ΕΣΚΑΣΕ ΣΤΟ ΜΠΑΣΚΕΤ



13'ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΜΑΛΕΣΙΝΑ-ΤΕΛΕΘΡΙΚΟΣ  66-54
ΣΥΛΛΑΣ-ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  57-88
ΑΙΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΜΑΚΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ  70-62
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  62-51
ΓΣ ΙΤΕΑΣ-ΓΣ-ΑΥΛΙΔΑΣ  65-59
ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  44-67

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1. ΜΑΚΑΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ   24
2. ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ  24
3. ΓΣ ΙΤΕΑΣ 23
4. ΜΑΛΕΣΙΝΑ 23
5. ΑΙΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ 21
6. ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ  20
7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ  19
8. ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ  18
9. ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  17
10. ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ  17
11. ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ  15
12. ΣΥΛΛΑΣ  13

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ 14Η

ΜΑΚΡΟΣ ΑΜΦΙΣΣΑΣ-ΣΥΛΛΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ-ΑΙΝΤΑΣ ΑΥΛΙΔΑΣ
ΓΣ ΑΥΛΙΔΑΣ-ΑΓΕ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΕΛΕΘΡΙΑΚΟΣ-ΓΣ ΙΤΕΑΣ
ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΙΒΑΔΕΙΑ-ΜΑΛΕΣΙΝΑ
ΑΡΗΣ ΘΗΒΑΣ-ΑΡΗΣ ΑΜΦΙΚΛΕΙΑΣ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑΣ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΣΤΗΝ Γ' ΕΘΝΙΚΗ ΤΟΥ ΜΠΑΣΚΕΤ 2ος ΟΜΙΛΟΣ ΝΟΤΟΥ




14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ-ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ 79-65
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΧΑΝΙΑ 75-80
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ-ΠΕΝΤΕΛΗ 67-60
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ-ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 85-79
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ-ΟΦΗ 59-64
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ-ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 83-73

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 23
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 22
ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 22
ΠΕΝΤΕΛΗ 22
ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ 21
ΟΦΗ 20
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 20
ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ 19
ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ 17
ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17
ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 17
ΧΑΝΙΑ 17
ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 15
ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (15Η )
ΕΣΠΕΡΟΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
ΧΑΝΙΑ-ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
ΒΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΠΕΝΤΕΛΗ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ
ΚΡΟΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
ΟΦΗ-ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ
ΡΕΠΟ:ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ

ΡΕΠΟΡΤΑΖ-ΕΠΙΜΕΛΕΙΑ:ΜΗΝΑΣ ΠΑΠΑΘΩΜΑΣ