Δευτέρα 12 Δεκεμβρίου 2011

«A.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟΣ»

Σε μια δύσκολη παραδοσιακά έδρα για τον Α.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟ στο γήπεδο του Κυριακίου η ομάδα της Δαύλειας έχασε την Κυριακή 11/12 από τον ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟ ΚΥΡΙΑΚΙΟΥ με σκορ 5-2. Η ομάδα της Δαύλειας μπήκε άσχημα στο παιχνίδι και έχανε στο 15΄με 3-0 με εξαιρετικό το ΛΑΜΠΡΟ ΧΟΥΤΟ. Κατάφερε βέβαια να μειώσει στο 40΄του ημιχρόνου, σε 3-1, όμως στις καθυστερήσεις δέχτηκε ακόμη ένα γκολ με το ημίχρονο να τελειώνει  με 4-1. Στο δεύτερο ημίχρονο μπήκε δυνατά και κατάφερε να βάλει ένα ακόμη γκολ και να μειώσει σε 4-2. Έχασε πολλές ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο, και έπαιξε σχετικά καλύτερα, όμως στο τέλος του παιχνιδιού στο 90+  δέχτηκε γκολ τελειώνοντας το παιχνίδι με 5-2. Η διαιτησία του κυρίου ΒΑΣΗΛΕΙΟΥ ήταν μέτρια. Επόμενος αγώνας για τον Α.Π.Ο ΠΑΝΔΑΥΛΕΙΑΚΟ είναι 18/12 στο Δημοτικό Γήπεδο Δαύλειας με αντίπαλο τον ΑΡΗ ΑΓ. ΤΡΙΑΔΑΣ και ώρα 15:00.